GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-09-2021 15:57   Güncelleme : 25-09-2021 15:57

Ünlü sanatçı Gürman, Hanımeller Çarşısı'nı gezdi

Kayapınar Belediyesi tarafından düzenlenen 'Gençlik Festivali'nde dün gece sahne alan ünlü sanatçı Öykü Gürman, bugün de Kayapınar Belediyesi tarafından yaptırılan Hanımeller Çarşısını ziyaret etti.

Ünlü sanatçı Gürman, Hanımeller Çarşısı'nı gezdi
Kayapınar Belediyesi tarafından kısa bir süre önce hayata geçirilen kadın girişimcilerin yer aldığı Hanımeller Çarşısı, bugün ünlü sanatçı Öykü Gürman’ı ağırladı.

Dün gece Kayapınar Belediyesi tarafından düzenlenen ve onbinlerce gencin katıldığı Gençlik Festivali’nde seslendirdiği şarkı ve türkülerle tüm Kayapınar’ı coşturan ünlü Sanatçı Öykü Gürman, bugün Hanımeller Çarşısını ziyaret etti.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç ile birlikte Çarşıyı gezen Gürman, çarşıdaki işyerlerini tek tek ziyaret etti. Kadınlara hayırlı işler dileğinde bulunan Gürman daha sonra çarşıda kadınlara yönelik açılan kursları gezdi.

Gürman ve başkan V. Koç, ardından bu kez miniklere yönelik açılan kursları gezdi. Gürman, kurslardaki öğrencilerle bir araya gelen Gürman, onlarla birlikte oyunlar oynadı. Çocuklarla eğlenceli anlar yaşayan Gürman’a Kayapınar Kaymakamı ve belediye Başkan V. Ünal Koç tarafından, kadın kursiyerler tarafından yapılan bakır işlemeli bir tablo hediye etti.

Ziyaretten memnunluk duyan Gürman, daha sonra Hanımeller çarşısından ayrıldı.